August 20, 2014

Subscriber Login



St. John’s Elementary Honor Roll PDF Print E-mail
Friday, February 08, 2013 6:02 PM

Fifth grade
First honors – 4.0
Anna May, Ayron McClurg, Allison Miller

Second honors 3.5 – 3.99
Adam, Bockey, Abigail Bonifas, Reagan Clarkson, Gage Dickman, Adam Fischer, Jenia Freewalt, Aubrie Friemoth, Isaac Gable, Brady Grothaus, Leah Hays, Abby Hensley, Keaton Jackson, Paige Kline, Devin Lindeman, Jared Lucas, Braeden Parrish, Gunnar Stemen, Haley Teman, Hannah Will, Cody Williams, Jacob Wrasman

Third honors 3.0 – 3.49
Nickolas Ditto, Faith Ezzelle, Cole Gordon, Joseph Jacomet, Braden Ladd, Lincoln Mueller, Emily Ostendorf, Emily Pohlman and Alaina Thornton.

Jr. High (6th, 7th & 8th)
First honors – 4.0
Ryan Dickman, Troy Elwer, Adam Gerker, Kristina Koester, Kelly Krites, Kelsey Martz, Luke Reindel, Elizabeth Vorst, Collin Will, Courtney Wrasman and Jared Wurst.

Second honors 3.5 – 3.99
Carleigh Ankerman, Hunter Bonifas, Lucy Bonifas, Allison Buettner, Madison Buettner, Olivia Buettner, Jordan Castle, Chandler Clarkson, Kennedy Clarkson, Richard Cocuzza, Elizabeth Csukker, Grant Csukker, Alexis Deffenbaugh, Matthew Dickrede, Sydney Eley, Madison Ellis, Josh Fish, James Garrett, Jessica Geise, Ally Gerberick, Joshua Gerding, Maya Gerker, Trevor German, Maria Giambruno-Fuge, Kelsi Gillespie, Evan Grothouse, Halee Grothouse, Deven Haggard, Jana Hamilton, Halle Hays, Jacob Hellman,Rachel Hellman, Makayla Herron, Connor Hesseling, Jarad Hesseling, Dominic Hines, Brooke Hodgson, Lucas Hoffman, Jared Honigford, Jaret Jackson, Mykenah Jackson, Madison Jettinghoff, Ethan Kerzee, Annette Klausing, Derek Klausing, Corey Koverman, Timothy Kreeger, Gabriella Lehmkuhle, Allison McClurg, Abigail Meyer, Matthew Miller, Kylee Moenter, Benjamin Mohler, Brooklyn Mueller, Marie Mueller, Jessica Odenweller, Amber Palte, Erin Pohlman, Evyn Pohlman, Kayla Pohlman, Nick Pohlman, Quincy Querry, Aaron Reindel, Cole Reindel, Brooke Richardson, Devin Ricker, Haley Rode, Breece Rohr, Tyler Ruda, Robby Saine, Anthony Sanders, Cassidy Schafer, Adam Schneer, Aaron Schnipke, Josie Schulte, Madilynn Schulte, Troy Schwinnen, Addison Sheeter, Patrick Stevenson, Skye Stevenson, Abigail Stocksdale. Mackenzie Stose, Brett Vonderwell, Trent Vonderwell, Josh Warnecke, Colin White, Andrea Will, Cody Wright and Jacob Youngpeter.

Third honors 3.0 – 3.49
Austin Adams, Peter Ankerman, Hayleigh Bacome, Ean Boecker, Hannah Bockey, Ethan Bonifas, Devin Cairo, Sara Closson, Elliott Courtney, Mackenzie Fischbach, Jace Fish, Bailey Gordon, Griffin Hamilton, Connor Hulihan, Mitchell Kahny, Evan Krites, Holly Krites, Lauren Ladd, Baylee Lindeman, Derek Lindeman, Austin Lucas, Lucas Metcalfe, Sarah Moenter, Lexi Pohlman, Chelsea Reynolds, Casey Sanders, Curtis Schwinnen, Emma Shafer, Abbey Sheeter, Jacob Smith, Carter Teman, Eric Vogt, Justin Wieging, Clint Wolke, Brandon Wrasman and Taylor Zuber.

 

Add comment


Security code
Refresh