September 1, 2014

Subscriber Login



St. John’s Elementary Honor Roll PDF Print E-mail
Wednesday, April 10, 2013 11:54 AM

Fifth grade
First Honors – 4.0
Adam Bockey. Jenia Freewalt, Abby Hensley, Paige  Kline  and  Anna May.

Second Honors – 3.5 – 3.99
Abigail Bonifas, Gage Dickman, Nickolas Ditto, Hannah Elwer, Adam Fischer, Aubrie Friemoth, Isaac Gable, Brady Grothaus, Leah Hays, Keaton Jackson, Braden Ladd, Devin Lindeman, Jared Lucas, Ayron McClurg, Allison Miller, Braeden Parrish, Gunnar Stemen, Haley Teman, Hannah Will, Cody Williams, Jacob Wrasman and Mark Wrasman.

Third Honors – 3.0 – 3.49
Jordan Brown, Reagan Clarkson, Noah Heiing, Emily Ostendorf, Alaina Thornton and Lincoln Mueller.

Junior high
First Honors – 4.0
Ryan Dickman, Matthew Dickrede, Adam Gerker, Kristina Koester, Kelly Krites, Kelsey Martz, Luke Reindel, Elizabeth Vorst, Collin Will and Jared Wurst.

Second Honors – 3.5 – 3.99
Hannah Bockey, Hunter Bonifas, Lucy Bonifas, Allison Buettner, Madison Buettner, Olivia Buettner, Jordan Castle, Kennedy Clarkson, Sara Closson, Richard Cocuzza, Elizabeth Csukker, Grant Csukker, Alexis Deffenbaugh, Sydney Eley, Madison Ellis, Troy Elwer, Jessica Geise, Ally Gerberick, Joshua Gerding, Maya Gerker, Trevor German, Maria Giambruno-Fuge, Kelsi Gillespie, Halee Grothouse, Devin Haggard, Jana Hamilton, Halle Hays, Jacob Hellman, Rachel Hellman, Makayla Herron, Connor Hesseling, Jarad Hesseling, Dominic Hines, Jaret Jackson, Mykenah Jackson, Annette Klausing, Derek Klausing, Corey Koverman, Gabriella Lehmkuhle, Abigail Meyer, Matthew Miller, Kylee Moenter, Brooklyn Mueller, Marie Mueller, Jessica Odenweller, Amber Palte, Erin Pohlman, Evyn Pohlman, Kayla Pohlman, Nick Pohlman, Quincy Querry, Aaron Reindel, Cole Reindel, Haley Rode, Breece Rohr, Tyler Ruda, Anthony Sanders, Cassidy Schafer, Adam Schneer, Josie Schulte, Madilynn Schulte, Troy Schwinnen, Emma Shafer, Addison Sheeter, Patrick Stevenson, Skye Stevenson, Abigail Stocksdale, Mackenzie Stose, Brett Vonderwell, Trent Vonderwell, Brett Vonderwell, Josh Warnecke, Courtney Wrasman, Colin White, Cody Wright and Jacob Youngpeter,

Third Honors – 3.0 – 3.49
Peter Ankerman, Carleigh Ankerman, Hayleigh Bacome, Ethan Bonifas, Jarrett Brock, Devin Cairo, Chandler Clarkson, Mackenzie Fischbach, Jace Fish, Josh Fish, James Garrett, Bailey Gordon, Evan Grothouse, Griffin Hamilton, Brooke Hodgson, Lucas Hoffman, Michaela Hoffman, Jared Honigford, Connor Hulihan, Madison Jettinghoff, Ethan Kerzee, Timothy Kreeger, Evan Krites, Lauren Ladd, Baylee Lindeman, Derek Lindeman, Austin Lucas, Allison McClurg, Faith Mauer, Lucas Metcalfe, Sarah Moenter, Benjamin Mohler, Lexi Pohlman, Chelsea Reynolds, Brooke Richardson, Devin Ricker, Robby Saine, Casey Sanders, Aaron Schnipke, Curtis Schwinnen, Jacob Smith, Carter Teman, Eric Vogt, Justin Wieging, Andrea Will and Brandon Wrasman.

 

Add comment


Security code
Refresh