August 27, 2014

Subscriber Login



Lincolnview Honor Roll-April 2013 PDF Print E-mail
Monday, April 22, 2013 8:17 AM

Junior High School

Gold Honor Roll (3.670 – 4.0)

Seventh grade

Luke Bullinger, Frankie Carey, Alena Looser, Marissa Miller, Dylan Neate, Chayten Overholt, Haley Pollock, Caden Ringwald and Sydni Thatcher.

Eighth grade

Allison Berryman, Mckenzie Davis, Ryanne DuCheney, Andrew Fickert, Zania Hasty, Zoe’ Miller, Nicholas Motycka and Katlyn Wendel.

Blue Honor Roll (2.670 – 3.699)

Seventh grade

Hunter Adams, Isiac Bowersock, Johnathan Brake, Kaitlyn Brenneman, Lillian Burdette, Lakin Clemons, Alexandra Crow, Noah Daeger, Cirstie Deckard, Kailey Denman, Joshua England, Madison Gorman, Olivia Gorman, Jacob Hale, Shae Hines, Cody Hoehn, Lainie Jones, Makenna Klausing, Skyler Lewis, Bethany Martinez, Tristin Miller, Nathan O’Neill, Ethan Parsons, Louis Rammel, Austin Riley, Hannah Riley, Braxten Robey, Kayla Schimmoeller, Mackenzie Shepherd, Madison Sill, Kathy Tate, Allison Warnement, Trinity Welch and Alana Williams.

Eighth grade

Macala Ashbaugh, Kelsey Brenneman, Michael Cooper, Ethan Culp, Jayden Dickson, Breann Dougal, Austin Elick, Abbie Enyart, Brayden Farmer, Casey Garay, Kaytlynn Gellenbeck, Kaylee Hobbs, Gracie Lammers, Katelyn McClure, Angel Proctor, Claira Rhoades, Kerstin Roberts,Kayla Schroeder, Madison Shepherd, Brooke Thatcher and Dillan Woods.

High School

Gold Honor Roll (3.700 – 4.0)

Freshmen

Max Rice, Brooke Schroeder, Ashton Bowersock, Marcy Shoppell, Braden Thatcher, Trevor Neate, Samantha Klausing, Mikenna Klinger, Hayden Ludwig, Noah McMaster, Alyssa Matthews,Morgan Dougal, Madison Jones, Austin Leeth, Briggs Thatcher, Braxton Matthews, Whitney Welker, Dustin Hale.

Sophomores

Kelsea Allenbaugh, Tyler Brant, Nathaniel Byrne, Clarissa Clay, Mikinzie Dull, Madison Enyart, Micah Germann, Stephanie Longwell, Hannah McCleery, Elizabeth Morgan, Baylee Neate,Damon Norton, James Smith, Mackenzie Strite, Julia Thatcher, Bayley Tow, Courtney Wendel, Tiffiny West.

Juniors

Randall Burnett, Cassandra Hale, Kelsey Mohr and Kyle Williams.

Seniors

Kaitlyn Brant, Lauren Calvert, Brittany Cavinder, Landin Doner, Claire Dye, Katie Dye, Kendall Dye, Courtney Gorman, Nathan Johnston, Angelo Katalenas, Nicholas Leeth, Brooks Ludwig, Haley McAbee, Taylor Miller and Kaylee Thatcher.

Blue Honor Roll (3.330 – 3.699)

Freshmen

Hunter Blankemeyer, Gwen Burdette, Sarah Cowling, Louis Crow, Joseph Frank, Dakota Hammons, Ethan Kleman, Autumn Proctor, Rhya Vongvichien (Fern) and Derek Youtsey.

Sophomores

Nathan Diller, Brittany Foust, Logan Kraner, Brooke Lehman, John Paul O’Daffer,

Jacob Pollock, Alexa Sikraji, Taylor Williams

Juniors

Macey Ashbaugh, Ann Brake, Bryce Campbell, Aubrey Fraker, Dalton Kayser Jordan Ludwig, Conner McCleery, Amberlyn Miller, Logan T Miller, Kaitlynn Parsons, Troy Patterson and Dalton West.

Seniors

Rachael Bidlack, Nicholas Daeger, Shae Friemoth, Nicklaus Germann, Jeff Jacomet, Alexandra Kleman, Whitney Miller and Evan Williams.

 

Add comment


Security code
Refresh